All Categories

  • All Categories
  • Ateş Düşürücü Jel Bant (3 lü)
  • Burun Bandı (Siyah Nokta ve Kir Temizleyici)
  • Getwell Night Burun Bantları
  • İlk Yardım Kiti
  • Kinesio Tape
  • Yara Bantları
  • Kusma ve Bulantı Önleyici Bileklik
New
Disney Frozen Yara Bandı 10'lu
#

9,50 TL

Disney Frozen Yara Bandı (10'lu)·         Frozen karakterlerinin süslediği 5 farklı desende yara bandı ile çocukları için üretilmiştir.·         Her kutuda özenle tek tek paketlenmiş, her farklı desenden 2 şer adet yara bandı bulunur.·    &..

Happy Boys (Erkek) Desenli Yara Bandı (15 li)
#

6,90 TL

Happy Boys (Erkek) Desenli Yara Bandı (15 li)·         5 farklı sevimli çizgi karakterlerle tasarlanan Happy Boys yara bantları erkek çocukları için üretilmiştir. Happy Boys yara bantları hem yarayı korurken hem de çocuklarınızın eğlenmesini sağlayan renkli ve eğlenceli yara bantlarıdır.·   ..

Karma Yara Bandı ( 20 Lİ )
#

4,50 TL

Getwell Karma Bandı ( 20 Lİ )·         4 farklı ölçüde hazırlanmış Karma yara bantlarıdır.·         Son derece dayanıklı olan yara bantları, aynı zamanda delikli yapısı ile cildin hava almasını sağlar.·         Suya ve kire k..

New
Kral Şakir Yara Bandı 10'lu
#

9,50 TL

Kral Şakir Yara Bandı (10'lu)·         Kral Şakir karakterlerinin süslediği 5 farklı desende yara bandı ile çocukları için üretilmiştir.·         Her kutuda özenle tek tek paketlenmiş, her farklı desenden 2 şer adet yara bandı bulunur.·    ..

Renkli Yara Bandı (15 Lİ )
#

6,90 TL

Getwell Renkli Yara Bandı (15 Lİ )·         Sarı, Mavi, Kırmızı renkler ile hazırlanmış renkli yara bantlarıdır.·         Her bir renkten 5 er adet olacak şekilde tek tek paketlenmiştir.·         Son derece dayanıklı olan yar..

New
Spiderman Yara Bandı 10'lu
#

9,50 TL

Spiderman Yara Bandı (10'lu)·         Spiderman karakterlerinin süslediği 5 farklı desende yara bandı ile çocukları için üretilmiştir.·         Her kutuda özenle tek tek paketlenmiş, her farklı desenden 2 şer adet yara bandı bulunur.·    &n..

Su Geçirmez Yara Bandı ( 10 LU )
#

6,90 TL

Su Geçirmez Yara Bandı ( 10 LU )·         3 farklı ölçüde hazırlanmış Su Geçirmez Yara Bantlarıdır.·         Son derece dayanıklı olan yara bantları, aynı zamanda delikli yapısı ile cildin hava almasını sağlar.·         Su geç..

Sweet Girls (Kız) Desenli Yara Bandı (15 li)
#

6,90 TL

Getwell Sweet Girls (Kız) Desenli Yara Bandı (15 li)·         5 farklı sevimli çizgi karakterlerle tasarlanan sweet girls yara bantları kız çocukları için üretilmiştir. Sweet Girls yara bantları hem yarayı korurken hem de çocuklarınızın eğlenmesini sağlayan renkli ve eğlenceli yara bantlarıdır.· &nbs..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)