EN GÜÇLÜ YARA BANDI SEVGİDİR!

Getwell’in Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile bir araya gelerek geliştirdiği projede, satın alınan her Sevgi Yara Bandı çocukların eğitimine destek oluyor.

Sevginin gücüne inanan ve geleceği iyileştirip geliştirecek değerin sevgi olduğu mesajıyla yola çıkan Getwell, her yıl olduğu gibi bu yılda da bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçiriyor.

En güçlü yara bandının sevgi olduğu ve birlikte tüm zorlukların üstesinden gelinebileceği düşüncesiyle hareket eden marka, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile bir araya gelerek hayallerinin peşinden koşan ve her yeni güne umut dolu hayallerle uyanan çocuklar için, Sevgi Yara Bandı Projesi’ne imza atıyor. “İyiliği Keşfet” düşüncesini benimseyen marka, TEGV ile birlikte geleceğin teminatı çocukların eğitimine, satın alınan her Sevgi Yara Bandı ile destek oluyor.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), kurulduğu günden bu yana “Bir çocuk değişir, Türkiye gelişir” diyerek ilköğretim çağındaki çocuklara devlet tarafından verilen temel eğitime ek olarak nitelikli eğitim desteği vermeye odaklanan en yaygın sivil toplum kuruluşu olarak öne çıkıyor. Sevgi Yara Bandı projesiyle satın alınan her bandın geliri, TEGV’in eğlendirirken öğrendiren atölyelerine bağışlanıyor ve çocukların en büyük ihtiyaçları olan eğitimlerine destek sağlıyor.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Hakkında:

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), başta Suna Kıraç olmak üzere, eğitimin her şeyin başı olduğuna yürekten inanan bir grup sanayici, yönetici ve akademisyenin girişimi ile devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmak amacıyla 23 Ocak 1995 tarihinde kuruldu. İlköğretim çağındaki çocuklara okul dışı eğitim desteği vermeye odaklanan TEGV, yıllar içinde Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu oldu. TEGV 2009 yılında Bakanlar Kurulu tarafından “izin almadan yardım toplama” hakkına sahip vakıflardan biri olarak tanındı. Vakıf Türkiye genelinde, 24 ilde 7 Eğitim Parkı, 30 Öğrenim Birimi ve 18 Ateşböceği ile toplam 55 etkinlik noktasında çocuklara eğitim desteği vermeye devam ediyor.